Jdi na obsah Jdi na menu
 


návod na všechny kola

ACT 1


S.S.D.D

Jednotka U.S. Army Rangers, Josheph Allen

Příběh se odehrává pět let po událostech z Modern Warfare. V Rusku vládnou ultranacionalistů, kteří ze Zakhaev udělali národního hrdinu a mučedníka. Bývalý Zakhaev poručík Vladimir Makarov začne terorizovat Evropu a situace ve světě se vyostřuje.

Začínáte na základně v Afghánistánu, kde máte ostatním vojákům předvést nakládání se zbraněmi. Vezměte si ze stolu M4A1 (hra vám automaticky ukáže přiřazené klávesy k potřebné akci). Zastřel první dva terče, zeptá se vás, jestli chcete obrátit vertikální osu myši. Osobně se mi to zdá v FPS hrách nepraktické, ale volba je na vás. Pak se skrčte, zamiřte (pravé tlačítko myši) a zastřel zbývající terče. Postavte se a zastřel terč zakrytý deskou. Pak si za zády seberte granáty a hoďte jeden mezi terče, tak, aby výbuch většinu zasáhl.

Teď běžte dozadu až ke dvěma věžím, před nimi vpravo dole. Tam si vezměte Desert Eagle. Voják při vás vám řekne, že když vám v boji dojde zásobník, je rychlejší vytáhnout pistole jako probíjet pušku. Párkrát si vyzkoušejte přehodit zbraně (čísly na anglické klávesnici, ne na numerické). Nyní následuje krátký test, na základě kterého vám hra doporučí obtížnost, ale můžete si vybrat jakou chcete. Před vstupem si ještě vyberte zbraň jaká se vám hodí. Při testu dávejte pozor, abyste nestrelili do civilistu, jsou za to pokutové sekundy. Když vyběhnete na patro domu, vyskočí na vás terč nějž máte složit Meel attack (útok nožem zblízka). Prostřílejte se do konce a vyberte obtížnost se kterou chcete hrát. Můžete si ještě vyzkoušet zbraně které jsou při vás, ale v další části dostanete automaticky M4A1 a M9. Vyběhněte po schodech k přicházejícím vozidlům.


Team player

Přebíráte se po výbuchu, generál Shepherd vám dá zbraň. Když se posbíráte, proběhněte se krýt dopředu k ostatním vojákům. Průběžně likvidujte nepřátele naproti přes řeku. Nalevo od vás na poškozeném mostě "Big Foot" rozkládá přemosťující plošinu tak když vám oznámí že přišli "RPGs", zaměřte se na auto nahoře na mostě a na nepřátele kolem. Můžete použít granátomet nebo jejich prostě střílet. Když jejich pobijete, někteří kteří přežili zdrhnout a plošina se již zcela rozloží.
Vyběhněte trochu dozadu a nahoru na most za ostatními, nasedněte do auta kde se hned ujmete kulometu. Sledujte jak stíhačka shodí bombu na budovu s teroristy a pak se vydáte do města.
Po první zatáčce na vás zaútočí z budovy před vámi. Likvidujte nepřátele na střeše a v oknech. V uličkách, kde jdete dál, je to dost nepřehledné, nepřátelé jsou na balkonech, na střechách a potkáte dvě auta. Nakonec vás ale i tak jeden dostane.
Jste zraněný, tak se proběhněte krýt dozadu k autu Zabijte jednoho na nízké budově nad vámi (pokud jej nevidíte, je dobré hodit mu na střechu pozdrav - granát), dva nebo tři jsou na sousední budově a ostatních již snadno spatříte na vzdálenější budově na balkonech a na střeše. Když všech zabijete, jděte za vašimi dovnitř, v zadní části hoďte na patro flashbang a rychle tam Najeďte. Dva ktorých flash nezasáhl jsou vzadu napravo za dvěma stěnami. Z okna likvidujte nepřátele na nádvoří iv oknech školy. Když to bude čisté, proběhněte do školy, postřílejte koho vidíte na chodbě, pár se jejich skrývá iv třídě napravo. Vyběhněte schody a probojujte se až ven. Jdete jim od zad takže když si je budete obcházet přes třídy, je to velmi lehký boj. Venku běžte dolů ulicí. Na konci vám zprava vyběhne asi 6 nepřátel, kteří vás hned nezpozoroval tak je můžete snadno zneškodnit pěkně mířenou dávkou na hlavy. Pokračujte doleva, zabijte zbývajících pokud vám tam nějací proběhly, a ještě vzadu v uličce poslední ustupuje před vašimi posilami (ideální šance vyzkoušet si Meel attack na živém cíli).
Už jen doběhněte ke generálovi, který vám nabídne místo v CIA a hned i první misi - infiltrovat se k Makarova a získat si jeho důvěru. On vás však odhalí, ale nejprve vás využije na teroristický útok na moskevské letiště. Při odchodu z letiště vás zabije a nechá tam, díky čemuž si Rusové myslí že útok mají na svědomí Američané. Před touto zmiňovanou misí je ještě vsunuta jedna, ve které hrajete za jiného vojáka, a odehrává se později, ale pro pochopení její podstaty je dobré vědět co se stane v té, do které vás zatáhl Shepherd.


Cliffhanger

Jednotka Task Force 141, Garry 'Roach' Sanderson

Jste vysláni na tajnou ruskou základnu abyste znovu získali americký ACS modul.

Když přeletí stíhačka a Soap dofajčí, postupujte po římse za ním. Můžete i spadnout tak pokud se chcete dívat dolů, kráčejte bokem. Na konci této římsy vezmete do rukou cepíny. Ovládání je jednoduché - pravým tlačítkem myši zabodujete pravý a levým tlačítkem levý. Když pustíte tlačítko cepín vytáhnete takže vždy musíte mít jeden zaseknutý (= držet tlačítko), jinak letíte dolů. Na první plošině opakujte skok MacTavishem (nezapomeňte se zachytit do ledu cepín). Skoro spadnete ale kolega vás v poslední chvíli zachytí, tak vylezte už úplně nahoře.
Na zbrani máte "heartbeat" senzor který není na škodu používat - budete vědět o nepříteli dřív než on o vás. Kousek přejděte a spatříte dva vojáky kteří jsou k vám otočeni zády tak na tři (MacTvish vám to odečte) zastřelte toho levého. Pokračujte za ním. Za první skálou je další dvojice která vás ale spatří tak zabijte jednoho, druhého si vezme kolega. teď se rozdělíte, tak pokračujte vedle plotu nalevo a zastaňte na takové vyvýšenině. Kolem strážní věže napravo chodí dva, jeden chodí při budce nalevo. V této budce jeden spí tak ho zabijte jak se vám líbí. Dostanete nový cíl mise, tak vyjděte ven a dejte se hned vlevo, neboť na cestě zastane auto se čtyřmi vojáky. Ale pokud si chcete zastřílet, neni to problém. Pokračujte dozadu kolem červených kontejnerů. Při nich chodí čtveřice vojáků tak si počkejte za kontejnerem a když projdou kolem, vyběhněte na ně zezadu a nemají šanci. Nyní můžete dohnat dozadu k nádržím, dejte na ně bombu a pokračujte dále.
Cestou k cíli při stíhačce stojí dva vojáci, jeden se tam v blízkosti prochází, další tři jsou hned při nejbližší helikoptéře za betonovými zábranami a za ní chodí jeden při pravém autě. Při helikoptéře je při betonovém panelu kupa je spousta dřevěných krabic a za nimi jeden kouří. Nyní jděte k zeleným kontejnerem, a pokračujte nikoli k plotu, ale opačně vedle kontejnerech a doleva do první mezery, na konci zase doleva, kde vás již čeká MacTavishem. Vejdete dovnitř, můžete jen sledovat jak zabije jednoho nepřítele. Pokračujte do haly, pošle vás nahoru pro ACS modul tak ho vezměte. Kolega vám sdělí vám že ho odhalili. Vyjděte na ven ale zůstaňte skrčený u krabicových aby vás nezbadali. Když vezmete do ruky spoušť, odpalte nálože které jste předtím položili a postřílejte koho vidíte. Běžte za MacTavishem, vyčistěte si cestu před vámi a když vybuchne stíhačka proběhněte přes ni (kouř vás kryje). Přijdou skútry tak pozor ať vás nesrazil, ale stačí je jednou zasáhnout a jsou vyřazeny. Běžte stále za Soapem, zabijte dvou na domě napravo nahoře a pak skočte za ním. Postřílejte asi šesti co zůstali nahoře za vámi. Vyřaďte další skútry a na jeden označený nasedněte. Jděte dolů svahem, vyhýbejte se stromům a když budete mít někoho před sebou, zastřel ho. Cesta je lineární, nemáte se kde ztratit, jděte stále vpřed, čistěte si cestu. Helikoptéra a rakety jsou tu jen na efekt. Po parádním skoku jen přejděte k helikoptéře a jste tady hotovi.


No Russian

C.I.A., Josheph Allen alias Alexei Borodin

Jak jsem již výše zmiňoval, měli jste za úkol infiltrovat se k Makarova. V této misi mu "pomáháte" při teroristickém útoku na Moskevské letiště.

V této misi nemusíte dělat zezačátku nic, jen pokud by na vás střílel policista tak se samozřejmě braňte.
Když vyjdete ven k letadlům, krytu se napravo v těch snížených rampách. Když přijdou policisté se štíty, nejjednodušší se jich zbavíte granátometem, nebo jim házejte pod nohy granáty, a pokud už nemáte ani jedno, střílejte do částí které občas vystrčit zpoza štítu. Vyplatí se střílet granátometem do přicházejících dodávek s policisty, ušetří vám to spoustu starostí. Jednoduše postupujte dále až na konec, pak napravo dovnitř. Při odchodu vás Makarov zabije, protože odhalil že jste ze CIA, a když tam nechá vaše tělo, Rusové si budou myslet že za útokem stojí Američané, a budou se chtít pomstít.


Takedown

Task Force 141, Garry 'Roach' Sanderson

Vidíte jako chlapík pro kterého jste přišli zabije vašich kolegů. Když se otočí na vás, skrčte se, Dokud přestane střílet, pak vyběhněte z auta. Běžte za MacTavishem, cestou se k vám připojí Ghost. V boční uličce kde již budete mít cíl na dohled jej streľte do nohy.
Pokračujte dále mezi domy. Tam vás napadnou. Krytu se a sledujte všechny strany, i střechy. Je jich tu fakt dost. Někdy na vás vyběhne zpoza rohu s nožem, na těch také pozor. Běhají tam i civilisté tak do nich nestřílejte, jinak jdete znovu. Když se dostanete pryč při nějaké hřiště kde je zavřený pes (můžete ho zabít), vyčistěte střechu oproti vám a okna nalevo. Z horní uličky na vás vyběhne pes tak ho zastřelte dokud k vám doběhne. Pokračujte tudy odkud vyběhl pes, vyběhne na vás pár nepřátel. Některými schody jděte na vyšší uličku. Na domech oproti vám jsou sniper tak těch doporučuji zabít jako prvních. Nejlépe se mi to zdálo přes spodní místnost nalevo. Odtud pokračujte napřed za cílem ale nemusíte se moc honit, neujede vám. Nepřátel je všude plno a ještě jsou i poschovávaní na střechách av oknech. Postupujte stále nahoru za cílem. Na konci už bude nepřátele pomálu, z ulice kde je na konci napravo pouze vrch jednoho domu a terasa druhého vyběhněte prvními schody na levé straně, tam uvidíte jak MacTavishem chytí Rojas.ACT 2


Wolverine

U.S. Army Rangers, James Ranirez

Napadne vás obrněný transportér tak běžte za vašimi mezi domy a pokračujte až na další ulici kde jdete zezadu toho transportéru ale po chvíli vás zpozoruje. Zastane, vystoupí z něj vojáci tak palte, hoďte na ulici kouřový granát tak aby zakryl tank aby vás neviděl a běžte doprava do boční uličky. Vyčistěte ji, pak i parkoviště při čerpací stanici a pár jich je i nalevo uvnitř.
Odtud běžte za kolegy přes cesty a parkoviště k fastfoodu ve kterém jsou již vaši. Venku est můžete postřílet pár Rusů ve druhém fast foodu. Pak vyběhněte na střechu toho kde máte spojenců (uvnitř v kuchyni je žebřík).
První vlna jde z jihu. Natláskají si tam kouřové granáty tak si vemte pušku s termálním dalekohledem. Když ubráníte Jih, dostanete zprávu že jdou ze severu. Vezměte automatický kulomet při vás a postavte jej na sever. Postřílejte nepřátele, ale je možné že se někteří dostali na střechu za vámi tak pozor na ně. Abyste je nemuseli pak řešit, vezměte si na jižní straně na zídce Claymore miny a jednu dejte při žebřík na východní straně.
Teď se zaměřte na západní stranu. Vyčistěte ze střechy restauraci oproti a seběhněte.
Vystriehnite si kdy budou dva "tanky" které zde běhají otočené tak aby vás neviděli a proběhněte do restaurace oproti. Tam si vezměte ovládací panel predátora a zničte oba tanky. Můžete takto i pozabíjet ostatní nepřátele. Pak vyběhněte ven a probojujte se do označené restaurace.
Chvíli krytu vojáka který nese civilistu. Vezměte si ovladač predátora a shoďte rakety na největší skupiny nepřátel. Zbytek můžete také dorazit raketami nebo jejich střílet. Také s druhou vlnou. Pak vám sestřelí predátora tak jste odkázán na vlastní zbraně. Prostřílejte se do označené restaurace, tam vyběhněte na střechu, vezměte si raketomet a zastřel helikoptéru (počkejte si až zastane a pak vypalte). Zneutralizuje vlnu ze západu a zastřel další helikoptéru. Teď běžte na sever k vašemu konvoji, cestou doražte posledních rusákov a nasedněte do auta.


The Hornet's Nest

Task Force 141, Garry 'Roach' Sanderson

Dozvídáte se, že Rusové asi stihli okopírovat data z ACS modulu, protože se již dostali do USA.
Alejander Rojas kterého jste minule zajali vám nedobrovolně prozradil, že největší nepřítel Makarova je držen pod označením Vězeň 627 v ruském Gulagu.

Vyběhněte stezkou. Nepřátele máte před vámi na střechách, v budkách nalevo a před vámi na ulici. Pár jich je i na ulici napravo. Když je bude zůstávat pár posledních, přijde auto. Když to budete mít čisté, jděte dolů uličkou kde vám hned vyběhne pár nepřátel, i nahoře na střeše. Pak se dejte doleva, vyčistěte celý ten dvůr a vyběhněte po schodech kde jdou vaši spolubojovníci. Postup je sále stejný, choďte za vaším týmem, zabíjejte koho uvidíte. Nemáte kde špatně odbočit, a nepřátel si můžete na některých místech i obcházet. Dostaňte se až na tržiště, a pak přes domy k helikoptéře kde vás napadnou, takže tam pilot nemůže přistát. Postřílejte nových nepřátel a vyskočte nahoru na střechu. Běžte dál k helikoptérou. Poslední skok vám nevyjde a nepřátelé se už sbíhají kolem vás, tak běžte podle cílů, pokud se dá jít rovnou tak neodbočujte. Dá se to v pohodě stihnout, na konci skočte na žebřík a letíte pryč.


Exodus

U.S. Army Rangers, James Ranirez

Tentokrát máte obrněné vozidlo na své straně. Jděte za ním, likvidujte nepřátele před vámi. Můžete se jít krýt do domu napravo, a odtud označit sousední dům ve kterém jsou nepřátelé. Na obrněném vozidle je věž s velkorážní kulometem tak se o ně postará. Takto vyčistěte ulici až k hasičské autu. Všimněte si nad vámi helikoptéru ze které se spouštějí po laně nepřátelé. Kulkou jim můžete urychlit cestu na zem. Vyčistěte parkoviště za hasičským autem a pokračujte dále a doleva na jakousi celnici. Nepřátelé jsou v budkách po stranách a také venku. Pokračujte přes most na další ulici kterou s pomocí velkého kulometu na autě vyčistěte. Vzadu přejděte přes otevřený dům dozadu na zahradu. Kousek dál budete vidět protiletadlová děla tak je označte laserem. Nalevo od nich je další skupina, ty těch označte. Když jejich vybombardovat, proběhněte tudy a nahoře na cestu, přes další most. Přeskočte bílý plot (předtím jste viděli než sestřelili letadlo, tak sem dopadlo) a jděte do označeného domu, tam napravo je pár nepřátel kteří na vás nejsou připraveni, o to snadněji pro vás. Pak vyběhněte po schodech a podle značky do tajné místnosti, kde seberte kufřík.


The Only Easy Day ... Was Yesterday

Task Force 141, Garry 'Roach' Sanderson

Jdete zneškodnit ropnou plošinu, na níž Rusové ukrývají obranné systémy Gulagu (rakety země-vzduch). Vypustí vás z ponorky. Cestou pod ledovec potkáte stejný modul na jakém se vezete i vy. Když zastavíte pod plošinou, vyplávajte do otvoru za vojákům na plošině (jsou tam dva ale jednoho si vezme váš kolega), a když dostanete ovládání, stáhněte jej do vody a vylezete nahoru.
Jděte za kapitánem schodů, v hale je jeden voják tak ho zabijte. Ještě vás upozorní abyste používali pouze zbraně s tlumičem (trochu nelogické když o chvíli odpálíte dvě nálože). Jděte ke dveřím, dejte na ně nálože a když vybuchnou, máte na pár vteřin zpomalený čas tak postřílejte nepřátele uvnitř. Dávejte pozor abyste netrefili rukojmí, vojáci jsou všichni v bílém. Prvních zabijte vojáků při rukojmích, protože by mohly zastřelit rukojmí. Proto se mi zdá výhodnější jít přes dveře napravo. Nyní jděte po schodech nahoru, tam chvíli počkejte aby vás neviděla helikoptéra a pokračujte k dalším dveřím. Tady je lepší jít přes dveře na kratší straně (spatříte jejich první). Teď vás už odhalili. Dejte na tělo nepřítele C4, jděte za MacTavishem a odpalte to. Můžete ještě před odpálením vylézt na lešení, budete mít lepší výhled na příchozích nepřátel. Když jejich všech pozabíjet, pokračujte přes bránu kterou přišli a schodů. Přiletí helikoptéra která po vás začne pálit tak zalezte napravo dovnitř. I zde jsou nepřátelé tak palte, zabijte i ty co vidíte venku přes zadní dveře. Při nich jsou RPG-7 nebo pokud chcete kousek před nimi jsou i AT4 as nimi zastřel helikoptéru. Když bude po ní, pokračujte za kapitánem. Nahoru natláskají dýmovnice tak pokud nemáte zbraň s IR zaměřováním, při prvním kontejneru je jedna opřena. Probojujte se až dozadu k dalším dveřím, které vyražte a vyčistěte to uvnitř, zase jsou tu rukojmí tak pozor na ně. Přejděte dozadu ven pokud přistávající helikoptéře.


The Gulag

Když dostanete do ruky zbraň, začněte likvidovat nepřátele na věžích (jsou tam plynové lahve tak si tím pomáhejte). Helikoptéra zpomalí při dvou věžích, ostatní odpálí stíhačky. Po přistání se držte týmu, probojujte se až na zadní nádvoří a dejte se doleva dolů. Přijdete do jakési strážní místnosti. Tam se odbočte doprava. Dole vystrieľajte nepřátel na chodbě, i dál od vás koho uvidíte. Při zamčených mřížích počkejte dokud vám jejich otevřou, pak pokračujte doleva dolů. Tam se jedny dveře zaseknou. Likvidujte nepřátele před vámi a nalevo, ale po chvíli spustí opravdu hustou palbu ze všech stran, tak nejlépe bude zalehnout nebo si vzít štít a nějaký malý samopal nebo pistoli. Pomáhejte kolegům zabíjet Rusy dokud se neotevřou dveře, pak proběhněte do chodby. Postupujte po obvodu až k označenému lanu, spusťte se dolů a pokračujte za ostatními. Nasaďte si brýle na noční vidění a vstupte do tmavé chodby. Hned na první odbočce jděte doprava, tam jsou i nepřátelé. Na konci této chodby se zhroutí strop, ale Bravo-Six přestanou střílet tak můžete pokračovat. Přejděte kolem potrubí a na konci chodby jsou zamčené dveře, tak musíte udělat nové - do stěny nalevo. Je to stejné jako předtím na ropné plošině. Teď bude dost těžká část boje, nepřátelé jsou i na chodbách nad vámi na obou stranách. Nejlepší se mi zdá držet se na jedné straně, likvidovat nepřátele na vzdálenější straně, na tu bližší střílet když stojí při kraji tak že jejich vidíte, a když se skrčí tak jim tam házejte granáty. Ve druhé části těchto sprch nebo co zde bylo přijdou vojáci se štíty, tak nejlepší je zase granátomet nebo si je obejít ze strany. Na konci skočte do díry v zemi. Pokračujte za Soapem. Když zastane, dejte na stěnu nálož. Uvidíte scénu jako vězeň po jehož jste přišli zpacifikuje jednoho Rusa a také vás. Zjistíte že je to kapitán Price. Vaši spojenci zase začnou bombardovat budovu tak se dejte na útěk směrem k helikoptéře. Těsně před koncem se sesype strop, tak se vraťte a jděte doprava. Tam vás zasypou kameny ale Price vás vyhrabe. Když Soap vystřelí světlici, spustí vám lano, tak se na něj připněte a jdete odsud konečně pryč.


Of Their Own Accord

U.S. Army Rangers, James Ranirez

Vyběhněte z bunkru a pokračujte za označeným vojákům. Nepřátele které vidíte střílejte zvenku, pak jděte s ostatními dovnitř. Vyčistěte vstupní halu a balkon nad ní. Pak jděte dozadu na nádvoří a do další chodby. Tam dozadu doprava a nahoru schody. Nyní jste nad vstupní halou. Jděte po balkoně doleva, tam je chodba kolem nádvoří. Už při vstupu vidíte pár vojáků oproti vám i na druhé straně nádvoří. Když to vyčistíte, dejte na děla nálože, odstupte a odpalte to. Pokračujte na další patro. Tam jsou kanceláře dokola té chodby té, do které jste právě přišli, tak začněte ve které chcete. Poslední je už jen taková poloviční ale nepřátel je tam dost.
Pak se ujměte ostreľovačky. Likvidujte koho vidíte. Počítejte ale s tím, že střílíte z relativně velké vzdálenosti, tak doba od výstřelu po zásah je asi 0,4 sekundy, což je dost na to abyste nezasáhla běžící cíl. Když splníte úkol, otočte se, jdou k vám zezadu nepřátelé tak to ubráňte. Pak vezměte některý Javelin a zastřel helikoptéry. Teď se vraťte dovnitř a jděte na střechu, tam nasedněte do helikoptéry. Můžete střílet po nepřátelích na zemi, ale hlavně ničte helikoptéry.
Když vás sestřelí, můžete postřílet pár vojáků ale pokud i ne, nezabijí vás.ACT 3


Contingency

Task Force 141, Garry 'Roach' Sanderson

Postupujte za Pricem, na první skupinku vojáků a konvoj nestřílejte. Když projdou, zastřelte jednoho vojáka, Price zastřelí druhého. Postupte o pár metrů, zastřelte nejdříve psa (rozběhl by se na vás pokud zabijete nejdříve vojáka při něm, a pak ho už trefíte jen těžko), Price složí vojáka při něm, pak dál od vás napravo mezi stromy jsou další, postup stejný.
Pokračujte přes most, za ním vás napadne vozidlo z dělem tak běžte za kapitánem do lesa. Při dvou křížích potkáte vojáky. Zalezte napravo do keřů a počkejte dokud projdou. Jděte stále za kapitánem, když půjdou kolem vojáci tak se skrčte v keřích. Cestou narazíte na hlídku. Můžete je nechat tak nebo pozabíjet, jako chcete. dále budou tři vojáci a pes, vy zastřelte dvou napravo a Price toho nalevo a psa. Ž místa kde stály uvidíte dole hlídku se psy, doporučuji postřílet jejich nyní, protože dále se rozleze a nebude se dát kolem nich projít. Když vyjedeme na kopec nad vesnicí, použijte predátora na některý tank, ale hned na to ho sestřelí. Skočte za Pricem, dolů se k vám připojí Soap se svou jednotkou, a začněte likvidovat nepřátele příchozích sleva. Můžete si pomáhat novým predátorem. Probojujte se až na cestičku vzadu. Tou se dostanete nad přístav. U brány stojí skupinka vojáků, tím buď postřílejte nebo mezi ně steľte raketu z predátora. Pokud jste se rozhodli jejich postřílet, raketou zasáhněte jedno obrněné vozidlo které zde po přístavu chodí. Tak či tak raketa spustí poplach, tak běžte za vaším týmem dolů. Přiletí helikoptéra, tak ji zastřel buď predátorem nebo raketometem pokud jste ho předtím vzali. Držte se kapitána a prostřílejte se až k ponorce (pomáhejte si predátorem). Tam vyběhněte na označenou budovu, a musíte se pro změnu bránit vy. Predátora vám po chvíli sestřelí, raketomet na střeše má jen dvě hlavice takže jste odkázáni na olovo.
Nakonec ponorka vystřelí raketu s nukleární hlavicí. Směřuje na východní pobřeží USA, ale Price ji naprogramoval aby vybuchla ve horní části atmosféry, což sice zničí vesmírnou stanici ISS, ale výbuch přímo nezasáhne povrch země, jen vygeneruje elektromagnetické pole který vyřadí veškerou elektroniku, tedy i ruské stroje v USA.


Second Sun

U.S. Army Rangers, James Ranirez

Začínáte kousek před koncem mise Of their own accord. Po výbuchu vás voják vyprostí z helikoptéry. Běžte za ním přes ulici a do budovy, počkejte tam dokud přestanou padat trosky. Pak pokračujte dál po ulici. EMP z rakety vyřadil i váš zaměřovač, tak při mrtvém vojákovi je na zemi M4A1 s klasickými železnými mířidlo. Jděte až do domu, kde narazíte na nepřátele. Probojujte se přes dvě kanceláře až na parkoviště. Tam jsou tři nepřátelé na transportéru, tak jejich složte. Jděte dál k autobusu, vidíte tam nepřátel. Velitel říká že nemáte střílet, ale pozabíjajte jejich dokud vás nezpozoroval, jsou to Rusové. Pak jděte do domu před vámi a dolů do podzemí. Když otevřou dveře, skočte za ostatními.


Whiskey Hotel

Projděte bunkr, který končí před Bílým domem. Probojujte se do západního křídla do oválné pracovny. Z ní postupujte až do televizních studií, kde se dozvíte že armáda se chystá vybombardovat Washington, a jediný způsob jak to zastavit je zapálit zelené světlice na střeše Bílého domu. Jděte tedy stále nahoru. Nad halou plnou nepřátel vás již bude čekat Gillis se světlici, tak běžte za ním na střechu a i vy si zapalte svou.


Loose Ends

Task Force 141, Garry 'Roach' Sanderson

Sejděte vedle snipery dolů do lesa. Nepřátelé vás již očividně čekají. Skočíte na minu tak rychle zalehněte dokud vybuchne. Začněte likvidovat nepřátele nalevo nahoře na skále. Tam jejich není mnoho. Pokračujte dolů kde naházeli dýmovnice, trochu to tam pročistěte a dejte se doprava kde jde i zbytek týmu. Od domu jdou dvě auta ale mají neprůstřelná skla. Někdo z vašich má raketomet tak se o ně postará. Nahoře u domu vystoupí z dalších dvou aut nepřátelé tak jejich všech postřílejte a vyražte hned první dveře při vás. Nepřátel je plný dům. Pozabíjajte jejich a vyběhněte na patro. Tam vyražte označené dveře a vyčistěte vnitřek. Zbehnite do suterénu, zabijte tam pár nepřátel a vyražte obojí dveře. v těch napravo si doplňte munici a vezměte si zbraň jakou chcete. Vraťte se na přízemí. Když Ghost domluví s generálem, umístěte k počítačům DSM a připravte se na příchozích nepřátel. Před dveře (i v suterénu) a na schody ze suterénu umístěte Claymore miny, ale nedávejte dvě za sebe neboť bouchnou i tak najednou a ta druhá tomu nijak nepomůže. Kolegové vám hlásí z které strany přicházejí nepřátelé, tak se podle toho navigováním. Ke konci se mi zdála dobrá pozice kde je Ghost. Kdy se dokončí přenos, seberte DSM a běžte ven dolů údolím podle cíli. Nepřátele si trochu prerieďte ale nemusíte se s nimi bavit, běžte na louku pod helikoptérou. Před vámi vybuchne granát, ale Ghost vám pomůže dál. Chvíli likvidujte nepřátele za vámi dokud se o ně postará helikoptéra. Přijdete až k helikoptéře a Shepherd vás obou zabije a spálí. Soap s Pricem vás varují abyste nevěřili generálu, ale tehdy už na vás jeho voják lije benzin.


The Enemy of My Enemy

Task Force 141, 'Soap' MacTavishem

Soap a Price unikli Shepherdovej pasti. Jste na vrakovišti kde bojují Shepherd a Makarova vojáci. Vyzabíjajte všech. Můžete to rush (vezměte si samopal a proběhněte to, občas někoho zasteľte ale když budete rychlý, nepřátelé si vás sotva stihnou všimnout), nebo z bezpečné dálky likvidovat všech kterých uvidíte. Občas k vám přijde helikoptéra a začne střílet tak se před ní krytu. Asi v polovině musíte projít přes vrak velkého letadla. Je položen šikmo do hora, a je to ideální poloha pro ostřelování, tak ji využijte. Jednoduchým způsobem se probojujte až k autu kde na vás čeká Price. Cestou střílejte nepřátele na autech při vás, ale řidič se zabít nedá, a i když trefíte auto raketometem tak jde dál. Vyjdete na runway kde před vámi startuje Nikolai s letadlem, ale po chvíli zabijí vašeho šoféra takže to musíte do letadla zaparkovat vy.


Just Like Old Times

Jdete zabít Shepherda. Jděte za Pricem. Dole pod vámi uvidíte nepřátelskou hlídku. Počkejte než se rozdělí. Streľte do hlavy toho vlevo dole a zároveň zasáhnete i toho co stojí za ním. Price zabije druhých dvou. Pes zůstane na vás. Seběhněte a kousek dál abyste viděli na druhou skupinku. zastřelte kterého chcete, Price dá toho druhého psa. Pokračujte za ním a napněte si lano na zábradlí vedle. Spusťte se dolů těsně nad vojáka pod vámi a když vám přikáže, zabijte ho nožem. Vběhněte do jeskyně za kolegou. Voják spatříte nezabíjejte. Proběhněte doleva a tam počkejte dokud z jeskyně vyjdou vojáci. Jdou zkontrolovat své kolegy kteří už setkání s vámi nerozchodili. Vojáka co tam kouří můžete zabít. Přejděte dál ale nestřílejte, jen zase proběhněte doleva jako Price. Tam uvidíte dva nepřátele, na povel zabijte levého. Na schodech nad nimi stojí ještě jeden, o toho s postará velitel. Jděte dolů a naběhnou k vám nepřátelé tak jejich začněte likvidovat, obejděte si to zleva, tam se dá lépe krýt. Vběhněte ven a za rohem máte před sebou tři kulomety takže zalehněte a vyřaďte jejich. Proběhněte do další jeskyně. Tam na vás čekají nepřátelé se štíty,. tak těch si obejděte zleva a pokračujte dále dovnitř jeskyně. Tam se spouštějí nepřátelé z helikoptéry tak jejich střílejte ještě na laně, protože dole někteří seberou štít. Pak dozadu natláskají dýmovnice, tak si na nich vezměte zbraň s termálním zaměřovačem, a obejděte si jejich zprava. Když tuto jeskyni vyčistíte, vyražte dveře vzadu. Otevřete si dveře a vyběhněte ven. Jeskyně se zhroutí. Vyběhněte ven a hned zalehněte zpět neboť na vás helikoptéra vypálí rakety, čímž zabije většinu nepřátel pod vámi. Běžte za Pricem. Pozor na vybuchující sudy a auta. Probojujte se až do tunelu.


Endgame

Naskočte do člunu. Řídíte ho vy tak sledujte cíl. Střílejte nepřátele na břehu a na mostech když se k ním přiblížíte. Jinak se o střelbu stará Price. Venku na řece se vyhýbejte raketám z helikoptéry az mostů, čistěte čluny pokud je budete mít před sebou. Na rozbouřené části řeky se k vám helikoptéra přiblíží už víc tak se snažte kličkovat aby vás nezostrelila. Jiná helikoptéra vyzvedne Shepherda, a pak vám Price řekne abyste šli rovně, aby mohl sestřelit helikoptéru v níž je Shepherd. Podaří se mu zasáhnout motor, ale před vámi je vodopád takže se trochu namočíte.
Přebíráte se na břehu pod vodopádem. Když se posbíráte, jděte k spadlé helikoptéře, cestou doražte dvou nepřátel na zemi, a za helikoptérou uvidíte Shepherda ale ten se dá na útěk tak jděte za ním. Při autě něj zaútočte nožem ale on vás složí a nůž vám vrazí do hrudi. Řekne vám, že před pěti lety při výbuchu jaderné bomby ztratil 30 000 mužů, a mohl se na tomu jen přihlížet. Teď se za to chce pomstít světu. Chystá se vás zastřelit ale skočí po něm Price a revolver mu vyrazí z ruky. Priplazte se k němu podobně jako jste lezli po ledě v misi Cliffhanger. Generál porazí Price a revolver odkopne pryč. Price se do něj zase pustí, ale nevypadá to pro něj dobře. Když se objeví značka, držte F abyste uchopili nůž který máte v sobě, a pak mačkejte F dokud ho nevytáhnete, zamiřte a hoďte ho tomu zmrdi do oka. Přiletí po vás Nikolai, ale Shepherd vás již dříve prohlásil za teroristy takže jste teď hledané osoby. Naštěstí Nikolai ví kam se schovat, tak letíte na to místo.
Ještě si můžete (musíte) podívat zajímavé video z jakéhosi muzea, kde jsou scény ze hry.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

What you need to remember about high-pitched blood oppression

(ATemaissuews, 11. 10. 2018 12:41)

Poids est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre moelle bat, il pompe le sang par de vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/vente-de-cialis-au-quebec/

High blood weight (hypertension)

(ATemaissuews, 27. 9. 2018 3:47)

Compression est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre moelle bat, il pompe le sang par vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-generique-vidal/

Muzeum

(Jirka, 25. 10. 2014 15:55)

Jak postoupit v muzeu

Re: Muzeum

(stetka, 3. 1. 2016 18:19)

Jak postoupit v muzeum.

Re: Re: Muzeum

(BostonRS, 7. 2. 2016 17:25)

Ked dokoncis poslednu misiu a prebehne video tak ti to ponukne moznost hrat special ops - odkliknes ze ok ale potom si vyberies moznost ist do hlavneho menu (main menu) kde je "mission select" a tam je Museum. V muzeu su miestnosti cez ktore sa da v pohode prechadzat. Kazda miestnost ma pult kde je cervene tlacitko - to ked stlacis tak sa na teba zosypu vsetci v tej miestnosti a ty ich mas eliminovat (zbrane su vo vitrinach). Co sa deje v jednej miestnosti sa deje len tam (cize ti do chrbta nevpadne niekto z inej miestnosti).

Muzeum

(Jirka, 25. 10. 2014 15:54)

Jak postoupit v muzeu

Hraj o ceny! Napiš článek a vyhraj!

(Raketka.cz, 31. 8. 2012 8:59)

Ahoj, chceš si zahrát o hodnotné ceny na našem webu raketka.cz/? Připraveny jsou hned dvě prázdninové soutěže a šance na výhru jsou opravdu velké!

Máš web, nebo blog? Pak stačí napsat článek a umístit ho na svůj web, blog. Pět nejlepších článků získává Nintendo, Joystick, nebo Volant a jiné dárky, které jsou určeny pro nejlepší soutěžící.

Nemáš web a i tak se chceš zúčastnit soutěže? Pak stačí pozvat pár kámošů na Raketku pomocí speciálního kódu. Více informací najdeš na stránkách raketka.cz/prazdninova-soutez, na dotazy ohledně soutěže se můžeš zeptat na mejlu soutez@raketka.cz.

 

 

Fotoalbum


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 16247
Měsíc: 78
Den: 4